Festiwal Kolorów w Rzeszowie

Festiwal Kolorów powraca, aby zrealizować kolejną edycję wydarzenia w Rzeszowie! Tym razem, w zupełnie nowej lokalizacji! Jesteście gotowi? Kolorujemy Park Sybiraków w Rzeszowie już 29 maja!

Festiwal Kolorów w Rzeszowie odbędzie się 29 maja w nowej lokalizacji,
na terenie Parku Sybiraków w godzinach 15:00-20:00.

Festiwal Kolorów to najbardziej kolorowa impreza, a przede wszystkim jedyny tego typu darmowy, muzyczny festiwal w Polsce. Obowiązkowym i kluczowym punktem wydarzenia są cogodzinne, wspólne wyrzuty Kolorów Holi.

Wielobarwny pył tworzy nad głowami publiczności przepiękną chmurę, która opadając koloruje wszystkich uczestników zabawy. Wydarzenie jest frajdą dla osób w każdym wieku, miejscem w którym można poczuć ogrom pozytywnych emocji, a także przestrzenią do nawiązania nowych znajomości na długie lata!

Na tegorocznej scenie Festiwalu Kolorów w Rzeszowie wystąpią fantastyczni Dj-e, serwujący uczestnikom najlepszą muzykę.

Jeśli kolorowa zabawa w rytm świetnej muzyki, to tylko w towarzystwie pysznego jedzenia! Wydarzenie uświetni Festiwal Streetfoodu, na który traficie bez problemu, dzięki unoszącym się w powietrzu wspaniałym zapachom.

Ekstremalnie smaczne przeżycia gwarantuje Partner wydarzenia, marka MAOAM – czyli synonim najwyższej jakości, wyjątkowo soczystych gum rozpuszczalnych, produkowanych od lat. MAOAM zaprasza do swojej kolorowej strefy, w której na uczestników czeka mnóstwo dobrej zabawy, konkursy z nagrodami oraz jak zawsze – moc słodkości. #MAOAMwciągaSmakiem


Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Rzeszowa, Konrada Fijołka.

Festiwal Kolorów w Rzeszowie został dofinansowany z budżetu Gminy Miasto Rzeszów.

Patronem medialnym Festiwalu Kolorów zostało Radio Zet.

Gwarantujemy – będzie się działo! Nie może Was tam zabraknąć!