Fundacja Medyk dla Zdrowia prowadzi działalność Wypożyczalni sprzętu

Fundacja Medyk dla Zdrowia prowadzi działalność Wypożyczalni sprzętu pielęgnacyjnego, rehabilitacyjnego i wspomagającego w Full Market Rzeszów. Wypożyczalnia jest finansowana w ramach projektu realizowanego jest z Regionalnego Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020. Priorytet VIII Integracja społeczna. Działanie 8.3 Zwiększenie dostępu do usług społecznych i zdrowotnych.

W ramach projektu możliwe jest nieodpłatne wypożyczenie sprzętu dla osób niesamodzielnych takiego jak nowoczesne, elektryczne łóżka, materace przeciwodleżynowe, wózki ( ortopedyczne i elektryczne), podnośniki pacjenta czy przenośne koncentratory tlenu bądź lampy Bioptron. Dla pacjentów po przebytym COVID-19 posiadamy aparaty wspomagające przy bezdechu nocnym, a także urządzenia do treningu wydolności takie jak rotory czy orbitreki.

Wypożyczalnia znajduje się na parterze w CH Full Market przy al. Rejtana 53 w Rzeszowie i jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 9:00 do 14:00. Istnieje możliwość konsultacji w innych godzinach, po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Aby zapoznać się ze szczegółami naszej działalności oraz skorzystać z oferty wypożyczalni, prosimy o kontakt

Tel: 519 735 077

e-mail: mnazrieva@medyk.rzeszow.pl