MPEC-Rzeszów Sp. z o.o. „zagra” dla klimatu podczas festiwalu Reggae nad Wisłokiem
30 maja 2026 r. w Parku Kultury i Wypoczynku w Rzeszowie (na miejskich Bulwarach) odbędzie się 11. Festiwal „Reggae nad Wisłokiem – Gramy dla klimatu”.
Jednym z partnerów wydarzenia jest MPEC-Rzeszów Sp. z o.o.
Dla uczestników przygotowaliśmy atrakcyjne stoisko z wieloma konkurencjami. Odwiedzające nas dzieci będą mogły spróbować swoich sił m.in. w rzucie do celu,
w labiryncie wodnym i grze w kółko i krzyżyk. Uczestnicy będą mogli wykazać się wiedzą ekologiczną przy rozwiązywaniu krzyżówki, a także zdolnościami plastycznymi podczas wyklejania szkiców za pomocą kolorowych pestek czy kolorowania obrazków promujących Ciepło Systemowe. Sprawdzimy także spostrzegawczość najmłodszych w zabawie „znajdź różnice”. Dla najaktywniejszych uczestników zmagań przygotowaliśmy drobne upominki.
Serdecznie zapraszamy do naszego stoiska w godzinach od 12:00 do 18:00!

