Nabór wniosków do konkursu grantowego dla seniorów „Pod rękę z kulturą. Edycja II”

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza stowarzyszenia działające na rzecz seniorów, kluby seniora oraz osoby prywatne 60+ do udziału w naborze wniosków w programie „Pod rękę z kulturą. Edycja II”. Wnioski można składać od 16 do 31 października 2023 roku.

Konkurs grantowy ma na celu zainspirowanie osób w wieku emerytalnym oraz kół zainteresowań / klubów / stowarzyszeń działających na rzecz seniorów do aktywizacji osób starszych, a także tworzenia wydarzeń kulturalnych na terenie Miasta Rzeszowa skierowanych do mieszkańców w wieku 60+. Aby wziąć udział w konkursie należy złożyć wniosek. Maksymalna kwota dofinansowania pojedynczego wniosku wynosi 5000 zł.

Wszystkie informacje dotyczące naboru wniosków oraz obowiązujących terminów znajdują się w Regulaminie dostępnym na stronie www.rdk.rzeszow.pl, natomiast więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu 573 143 349. Organizator zaprasza również na konsultacje dla osób zainteresowanych złożeniem wniosku w dniu 16 października 2023 roku w godzinach 13:00-17:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Słocina przy ul. Paderewskiego 154.