Od 29 lipca nastąpi zmiana rozkładu jazdy pociągów

Od 29 lipca nastąpi zmiana czasów jazdy niektórych pociągów w relacji Rzeszów-Przemyśl i Rzeszów-Tarnów. Od 1 września pomiędzy Rzeszowem a Sędziszowem Młp. wszystkie połączenia realizowane autobusową komunikacją zastępczą będą realizowane pociągami.

Na wniosek Zarządcy infrastruktury kolejowej PKP-PLK zmianie ulegnie harmonogram prowadzonych prac modernizacyjnych na linii 91. Efektem tego jest konieczność zmiany czasów jazdy niektórych pociągów w relacji Rzeszów-Przemyśl i Rzeszów-Tarnów. Dodatkowo już od 1 września 10 par pociągów, dla których na odcinku Rzeszów Gł.-Sędziszów Młp. została wprowadzona komunikacja zastępcza będą realizowane pociągami.

Z uwagi na zmiany w rozkładzie jazdy apelujemy do podróżnych, aby przed planowanym wyjazdem dokładnie zapoznali się ze zmienionym rozkładem jazdy pociągów. Informacje o rozkładzie jazdy pociągów POLREGIO można uzyskać pod numerem telefonu infolinii: 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarkach na stronach internetowych: polregio.pl , portalpasazera.pl.