Rzeszowski Dom Kultury prowadzi nabór do grupy reprezentacyjnej ArtDance Junior

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza uzdolnioną tanecznie młodzież w wieku 12-14 lat do dołączenia do utytułowanej grupy reprezentacyjnej ArtDance Junior. Nabór do zespołu odbędzie się we wtorek 22 listopada 2022 roku o godzinie 18:30 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staromieście przy ul. Staromiejskiej 43a.

Grupa reprezentacyjna ArtDance działa w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staromieście od października 2014 roku. Zajęcia przygotowawcze zespołu opierają się na technice tańca współczesnego, show dance, obserwacji i poznawaniu swojego ciała, improwizacji ruchowej oraz uwalnianiu określonych emocji podczas tańca. Aktualnie instruktorem i opiekunem artystycznym zespołu jest Wiktoria Lech, natomiast zajęcia z akrobatyki prowadzone są pod okiem Aleksandra Szczerbatego.

Grupa reprezentacyjna ArtDance bierze czynny udział w licznych konkursach i przeglądach tanecznych o randze wojewódzkiej, ogólnopolskiej, jak i międzynarodowej. Do największych, dotychczasowych sukcesów zespołu można zaliczyć III miejsce zdobyte w 2020 roku w Krajowych Mistrzostwach IDO Show Dance w Świebodzicach, II miejsce zdobyte w 2021 roku podczas International Dance Competition „Magic of Dance” w Ostrowie Wielkopolskim czy I miejsce zdobyte w 2022 roku podczas IDL All Stars Final w Dębnie.

____________________________

Nabór do grupy reprezentacyjnej ArtDance Junior odbędzie się we wtorek 22 listopada 2022 roku o godzinie 18:30 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staromieście przy ul. Staromiejskiej 43a.

– Więcej informacji na temat zespołu oraz ogłoszonego naboru uzyskać można dzwoniąc pod numer telefonu: 515 409 262 lub pisząc na adres mailowy: magdalena.szalwicka@rdk.rzeszow.pl