XI edycja konkursu WZOROWE PODKARPACKIE

Informujemy, że 17 października 2022 r. ogłoszona została XI edycja konkursu WZOROWE PODKARPACKIE! Celem wydarzenia organizowanego przez firmę INNpuls Sp. z o.o. z Rzeszowa pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Podkarpackiego jest wyróżnienie dobrze zaprojektowanych produktów i usług.

– Idea konkursu odnosi się między innymi do aktualnych trendów gospodarczych. Podkarpaccy przedsiębiorcy coraz chętniej i coraz liczniej kierują na rynek produkty piękne, przyjazne użytkownikowi i środowisku, warte zauważenia, wyróżnienia i jak najszerszego promowania.

Produkty i usługi można zgłaszać w trzech kategoriach:

  • WZOROWY PRODUKT
  • WZOROWA USŁUGA
  • WZOROWA WIZJA.

Do udziału w konkursie w ramach ostatniej z wymienionych kategorii zachęcamy również młodych projektantów oraz pomysłodawców start-upów.

Nagrodą jest tytuł WZOROWE PODKARPACKIE. Uczestnictwo w tym regionalnym i niekomercyjnym konkursie jest bezpłatne. Wszelkie koszty organizacji ponosi organizator.

Firma INNpuls Sp. z o.o. zaprasza do składania zgłoszeń i wizualizacji do 30 listopada 2021 r. Wzory dokumentów zgłoszeniowych można znaleźć na stronie: www.wzorowepodkarpackie.pl.

– Szczegółowe informacje można uzyskać u organizatora konkursu pod numerem tel. 725 328 368 oraz w mediach społecznościowych: www.facebook.com/WzorowePodkarpackie

Grafika promująca wydarzenie pn. XI edycja konkursu WZOROWE PODKARPACKIE

WZOROWE PODKARPACKIE – logo

Załączniki: