ZNAMY LINEUP DNIOWY RE: RZESZÓW FESTIVAL

Legendarni artyści, których każdy koncert zapisuje się w pamięci na długo – Agnieszka Chylińska, T. Love i Dr Misio, młode gwiazdy polskiej sceny takie jak Julia Wieniawa, Bedoes 2115, Jann i Rubens, a także kochani przez tysiące fanów Grzegorz Hyży, Sorry Boys i Błażej Król, to skład drugiej edycji RE: Rzeszów Festival, która odbędzie się 28 i 29 lipca na Bulwarach nad Wisłokiem.

Największy festiwal w stolicy Podkarpacia

Pierwsza edycja RE: Rzeszów Festivalu odbyła się w ubiegłym roku i okazała się strzałem w dziesiątkę. Były energetyczne koncerty wspaniałych gwiazd, które doceniły zaangażowanie i entuzjazm rzeszowskiej publiczności. Bogaty lineup obejmował propozycja dla osób w każdym wieku, nie zabrakło także atrakcji dla rodzin z dziećmi oraz strefy dobrego jedzenia, które można było kupić z foodtracków. Tegoroczny festiwal to kolejne wspaniałe doznania muzyczne, kultowe gwiazdy i młodzi polscy artyści, którzy już teraz mają ogromne rzesze fanów oraz miliony odsłuchań swoich utworów na serwisach streamingowych. Druga edycja RE: Rzeszów Festival odbędzie się 28 i 29 lipca na Bulwarach nad Wisłokiem. Partnerem głównym festiwalu jest Miasto Rzeszów.

RE: laks w rodzinnym gronie

Przed nami dwa dni RE:laksu, 10 koncertów najciekawszych polskich artystek i artystów, strefa dla dzieci oraz pyszne jedzenie z foodtracków. Do Rzeszowa przyjadą gwiazdy rodzimej sceny muzycznej, których każdy koncert to niezapomniane przeżycie. Głos Muńka Staszczyka z T. Love będzie doskonale słychać na całym terenie RE: Rzeszów Festival, zatem czym prędzej przypominajmy sobie teksty jego największych hitów. Okazją do wspólnego śpiewania będzie też koncert królowej sceny Agnieszki Chylińskiej, która ku radości swoich fanów powróciła do koncertowania. Obecność na RE: Rzeszów Festival potwierdzili też Grzegorz Hyży, Sorry Boys, Błażej Król i Dr Misio.

W Rzeszowie posłuchamy też głosu najmłodszego pokolenia. Najbardziej donośnym z nich jest Bedoes 2115, 25-letni raper z Bydgoszczy, którego koncerty to nie tylko sroga dawka szczerych tekstów okraszonych elektronicznym bitem, ale też widowiska. Przykłady? Na scenę Co Jest Grane Festival w Warszawie artysta wjechał na motorze, a jego występowi towarzyszyły efekty ogniowe w dużych ilościach.

Julia Wieniawa to kobieta skazana na sukces. W czerwcu 2022 roku aktorka wydała debiutancki album „Omamy”, który zebrał bardzo pozytywne recenzje. Na żywo Julia jest znakomita – śpiewa, tańczy, a w jej zespole grają same dziewczyny, co podkreśla, że to prawdziwa girl power. 

Rubens to artysta, który z muzyką związany jest niemal od zawsze. Tyle tylko, że dotychczas był członkiem innych zespołów. Od roku ma własny – zadebiutował razem z nim na Stadionie Śląskim w Chorzowie tuż przed koncertem Dawida Podsiadło. Pierwszego autorskiego materiału Rubensa słuchało na żywo kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Energetyczne koncerty Rubensa to doładowanie baterii do pełna, a jego debiutancki album „Piosenki, których nikt nie chciał” wpadają w ucho na długo. I na koniec Jann, który swoimi piosenkami „Gladiator” i „Need A break” bije rekordy popularności w serwisach streamingowych a jego koncerty wyprzedają się w rekordowym tempie.

W piątek 28 lipca usłyszymy: Agnieszkę Chylińską, T.Love, Sorry Boys, Julię Wieniawę i Błażeja Króla

W sobotę 29 lipca wystąpią: Grzegorz Hyży, Bedoes 2115, Jann, Dr Misio i Rubens

RE: RZESZÓW FESTIWAL

28-29 lipca 2022 r. (piątek i sobota)
Bulwary nad Wisłokiem

Bilet jednodniowy: od 109 zł

Karnet 2-dniowy: od 199 zł

Bilety do nabycia na eBilet.pl, Going i Empik Bilety, Biletomat.pl, kicket.com

Organizatorzy: Agora S.A., Wyborcza.pl

Partner główny: Miasto Rzeszów 

Partner: Estrada Rzeszowska

Partner merytoryczny: Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

Partner strategiczny: Perła Browary Lubelskie

Partnerzy:

Patroni medialni: Wyborcza.pl, Helios, Wp.pl, Rytmy.pl, Hiro, Helios – media

II edycja RE: Rzeszów Festivalu 28 i 29 lipca na Bulwarach nad Wisłokiem. Start koncertów o godz. 17. Szczegółowy program na profilu festiwalu na Facebooku i Instagramie. Karnety od 199 zł, bilety na pojedyncze dni od 109 zł na eBilet.pl. Bilety w najniższej cenie tylko do 15 lipca.