Żwirownia Plaża Cup Rzeszów 2022

Już 16 lipca na rzeszowskiej Żwirowni, odbędzie się pierwszy z trzech turniejów siatkówki plażowej, w którym będzie można zobaczyć w akcji siatkarzy znanych z parkietów PlusLigi. Równolegle rozegrany zostanie otwarty, amatorski turniej „Żwirownia Plaża Cup Rzeszów 2022”. Na cały dzień z siatkówką zapraszają Prezydent Miasta Rzeszowa oraz młodzieżowa Akademia Asseco Resovii – AKS V LO Rzeszów.

Zapraszamy wszystkich chętnych, amatorsko uprawiających siatkówkę, na rzeszowskie Kąpielisko Miejskie, gdzie 16 lipca między godziną 10 a 17 rozegrany zostanie pierwszy z cyklu trzech turniejów siatkówki plażowej. Zgłaszać mogą się drużyny 3 i 4-osobowe (mogą być ekipy mieszane – Panie i Panowie). Do turnieju dołączyć można przez cały czas jego trwania, zgłaszając drużynę w Biurze Zawodów. Zgłoszone zespoły rywalizować będą o tytuł Króla Plaży. Dla najlepszej drużyny przewidziane zostały wartościowe vouchery do sklepu Butyjana.pl.

Zapisy startują o 9:30. Im wcześniej zapiszecie swoją drużynę, tym większa szansa na zwycięstwo, ponieważ ważna będzie ilość wygranych meczów podczas całego turnieju.

W turnieju amatorskim nie mogą występować zawodniczki i zawodnicy zrzeszeni w klubach siatkarskich i występujący na co dzień w rozgrywkach PZPS i PWZPS seniorskich i młodzieżowych.

Równolegle na sąsiednim boisku turniej rozegrają pary profesjonalistów, wśród występujących par pojawią się gracze występujący na parkietach PlusLigi. Będzie to wspaniała możliwość, aby obejrzeć siatkówkę na najwyższym poziomie i dopingować swoich sportowych idoli.


W czasie trwania turniejów zapewniamy super zabawę z oprawą muzyczną, grillem i letnim klimatem w tle. Zapraszamy do kibicowania rodziny, przyjaciół i znajomych uczestników obu turniejów, atrakcji dla dzieciaków i dorosłych na aktywne i miłe spędzenie słonecznej soboty nie zabraknie.

Kolejne dwa turnieje będą odbywać się w 3-tygodniowych odstępach, a więc 6 oraz 27 sierpnia.

Więcej informacji o następnych rozgrywkach i formacie turnieju pojawi się, gdy zbliżał się będzie ich termin.