Akcja „Czyste, Zielone Miasta” zawita do Rzeszowa

Już we wtorek 25 października akcja „Czyste, Zielone Miasta” zawita do Rzeszowa

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w projekcie „Czyste, Zielone Miasta”, który powstał z inicjatywy Stowarzyszenia Program Czysta Polska.

– W ramach wydarzenia planowane jest sprzątanie okolic ul. Jarowej w Rzeszowie, gdzie następnie zasadzone zostaną krzewy i drzewa przekazane przez Lasy Państwowe.

____________________________

To jednak nie koniec! Na wszystkich uczestników jak zapewniają organizatorzy akcji będzie czekać szereg atrakcji jakie zostały przygotowane w ramach obchodów tego dnia.

Na miejscu wydarzenia rozstawiony zostanie namiot miasta, Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji oraz Lasów Państwowych. Będzie także stoisko stowarzyszenia ekologicznego Ekoskop. Eksperci opowiedzą o swoich działaniach w temacie ekologii. Na uczestników wydarzenia będą czekać przygotowane gadżety, ekologiczny miód i nasiona roślin, które będzie można zabrać do domu. 

– Relację z wydarzenia będzie można zobaczyć na stronie www.programczystapolska.pl
oraz w mediach społecznościowych FB/ Rzeszów-stolica innowacji

Zapraszamy 25 października do Rzeszowa. Zaczynamy już o godzinie 11:00!


Celem akcji jest nie tylko edukacja, ale również integracja mieszkańców, którzy interesują się zdrowym trybem życia w ekologicznym świecie.

Zbudujmy razem społeczność, która wspólnie działa i dba o przyszłość nas wszystkich!

Grafika promująca akcję pn. Czyste, Zielone Miasta