Konferencja – Nowe perspektywy w dobie rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Ekspansja polskich przedsiębiorców na rynkach międzynarodowych (Amerykański, ONZ, NATO)

Prezydent miasta Rzeszowa Konrad Fijołek objął honorowym patronatem konferencję zorganizowaną przez Lożę Rzeszowską Business Centre Club oraz CWK G2A Arena pod nazwą: Nowe perspektywy w dobie rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Ekspansja polskich przedsiębiorców na rynkach międzynarodowych (Amerykański, ONZ, NATO), które odbędzie się w dniu  18 maja 2023r. o godz. 10.30 w Centrum Wystawienniczo Kongresowym G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa

  • Konferencja ta została zorganizowana  ponieważ wojna w Ukrainie stworzyła dla przedsiębiorców z Podkarpacia wiele nowych możliwości nawiązania oraz rozwinięcia współpracy biznesowej tj.  dostaw towarów i świadczenia usług na rzecz podmiotów zagranicznych.
  • Te nowe perspektywy nie są związane jedynie ze współpracą z przedsiębiorcami, czy instytucjami państwowymi w Ukrainie ale również są to możliwości nawiązywania współpracy z innymi podmiotami zagranicznym m in. Wojska Amerykańskie, ONZ, NATO.
  • Wielką szansą, co której  podkarpaccy przedsiębiorcy powinni się przygotowywać,  jest również udział w odbudowie Ukrainy o czym już teraz należy pamiętać.

O tych wszystkich kwestiach będziemy rozmawiać w trakcie konferencji w gronie osób i z udziałem partnerów, którzy biorą udział i są bezpośrednio zaangażowani we współpracę z podmiotami z Ukrainy oraz innymi podmiotami międzynarodowymi.

W trakcie konferencji będą również dostępne punkty informacyjno-konsultacyjne zorganizowane przez organizatorów oraz partnerów wydarzenia co umożliwi nawiązanie kontaktu oraz uzyskanie wstępnych informacji na przedmiotowe tematy.

Agenda wydarzenia:

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny ale wymaga rejestracji:

https://app.evenea.pl/event/businesscentreclub18maja/?fbclid=IwAR0qXDmAliFZdRWabRmMLI59kgWJnxmxo-CgQslgSfHGrCJcAMefsimdCj4