Lipcowy cykl warsztatów artystycznych dla dzieci i młodzieży

Estrada Rzeszowska, Rzeszowski Inkubator Kultury oraz pracownia artystyczna Art House zapraszają na lipcowy cykl warsztatów artystycznych dla dzieci i młodzieży. Wstęp bezpłatny.

Od 2 lipca, przez trzy kolejne wtorki odbywać się będą spotkania w ramach Kreatywnego miesiąca w Art House. Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży. Zakres tematyczny warsztatów to malowanie na płytach winylowych, podobraziach, torbach bawełnianych, rzeźba w glinie polimerowej, szkicowanie, kolaż. Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy. Wszystkie informacje i link do wspomnianego formularza na stronie internetowej Estrady Rzeszowskiej.

Art House tworzy grupa artystów, których celem jest rozwój talentów oraz potencjału twórczego dzieci i młodzieży. Warsztaty artystyczne to doskonała okazja do integracji, zwiększenia świadomości kulturowej, wzbogacenia kontaktów i adaptacji w nowym środowisku.

Inicjatywa realizowana w ramach Konkursu dotacyjnego LET’S ACT CULTURE AND INCLUSION realizowanego przez UNHCR Polska oraz Rzeszowski Inkubator Kultury działający w strukturze Estrady Rzeszowskiej

Dodaj komentarz