Rzeszowski Dom Kultury zaprasza do zapisów na zajęcia w nowej filii przy alei Rejtana

W październiku 2023 roku działalność rozpocznie dwudziesta filia Rzeszowskiego Domu Kultury zlokalizowana przy alei Tadeusza Rejtana 21. Utworzona placówka swoją ofertę kierować będzie do dzieci, młodzieży i dorosłych, a zapisy odbędą się już podczas Dni Otwartych w dniach 21-22 września 2023 roku.

Podstawowym założeniem działalności Rzeszowskiego Domu Kultury jest tworzenie sprzyjających warunków dla rozwoju wszelkich form aktywności kulturalnej mieszkańców Rzeszowa i zachęcanie rzeszowian do czynnego udziału w życiu kulturalnym i artystycznym miasta. Takie też zadania będzie realizować nowa filia instytucji, która powstanie przy alei Tadeusza Rejtana 21.

W nowej filii Rzeszowskiego Domu Kultury planowane jest uruchomienie szeregu zajęć artystycznych, edukacyjnych i ruchowych dla różnych grup wiekowych. W bogatej ofercie zajęć znajdą się takie różnorodne propozycje, jak plastyka, zajęcia wokalne, nauka gry na pianinie, nauka gry na gitarze, zajęcia logopedyczne, zajęcia szachowe, język angielski, gimnastyka kręgosłupa oraz pilates.

Zapisy na zajęcia oferowane w nowej filii Rzeszowskiego Domu Kultury zostaną przeprowadzone podczas dwóch Dni Otwartych, które odbędą się w czwartek 21 września oraz w piątek 22 września w godzinach 17:00-19:00. Więcej informacji na temat zajęć oraz zapisów uzyskać można dzwoniąc pod numer telefonu 509 541 735 lub pisząc na adres mailowy rejtana@rdk.rzeszow.pl