Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na VI Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców spragnionych świątecznego klimatu na VI Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w niedzielę 11 grudnia 2022 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Budziwój. Dodatkowymi atrakcjami wydarzenia będą rodzinne warsztaty rękodzielnicze oraz bogaty program artystyczny.  

Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy to coroczne przedsięwzięcie Rzeszowskiego Domu Kultury, które ma na celu wsparcie działań lokalnych wytwórców, poprzez umożliwienie im zaprezentowania swoich produktów. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli zakupić unikatowe wyroby rękodzielnicze oraz naturalne artykuły spożywcze, które powstały z najwyższą starannością w pracowniach rodzimych artystów i rzemieślników.

Oferta wystawiennicza to nie jedyna atrakcja wydarzenia, ponieważ organizatorzy zapraszają również na wyjątkową oprawę artystyczną, podczas której zaprezentują się uczestnicy zajęć i zespoły śpiewacze z Rzeszowskiego Domu Kultury. W trakcie imprezy nie zabraknie także rodzinnych warsztatów tworzenia ozdób świątecznych, którym towarzyszyć będzie wspólne dekorowanie choinki bożonarodzeniowej.

VI Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy odbędzie się w niedzielę 11 grudnia 2022 roku w godzinach 10:00-16:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Budziwój zlokalizowanym przy ul. Budziwojskiej 194. Organizatorzy zapraszają ponadto do odwiedzania profilu Rzeszowskiego Domu Kultury na Facebooku, gdzie każdego dnia prezentowane są oferty tegorocznych wystawców.