Świeże produkty od rolników do kupienia w Rzeszowie. Już w następną sobotę

Wędliny, sery, soki, owoce, warzywa czy rękodzieło: wszystko bezpośrednio od producentów będzie można kupić w Parku Papieskim. Trzeci Podkarpacki Bazarek w Rzeszowie zaplanowano już na sobotę 9 marca. Klienci skorzystają z parkingu przy E. Leclerc.

– Założenie było takie, aby przynajmniej raz w miesiącu organizować bazarki w Parku Papieskim. Dziękuję mieszkańcom za ogromną frekwencję na poprzednich bazarkach, wystawcom oraz Podkarpackiemu Ośrodkowi Doradztwa Rolniczego w Boguchwale za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia. Zapraszam też w drugą sobotę marca na trzecią już odsłonę Podkarpackiego Bazarku w Rzeszowie. Jak zwykle liczę na owocne zakupy – zapowiada Krystyna Stachowska, wiceprezydent Rzeszowa.

Marcowy bazarek potrwa od godz. 8 do 14. Znów będzie można kupić zdrowe, regionalne produkty prosto od podkarpackich producentów żywności i rolników. To m.in. wędliny, sery, ciasta i słodycze, pierogi, pieczywo, owoce i warzywa, miody i produkty pszczele. Nie zabraknie też rękodzieła czy roślin.

Podkarpacki Bazarek w Rzeszowie jest kontynuacją bazarku w Boguchwale, który jest organizowany już od kilku lat przy budynku PODR. 9 marca w Parku Papieskim pojawi się ok. 100 wystawców. Odwiedzający bazarek będą mogli zaparkować swoje samochody na parkingu przy al. Armii Krajowej, obok hipermarketu E. Leclerc. Bezpieczeństwa przypilnują strażnicy miejscy.