Uroczyste otwarcie TUTU – sobota pełna atrakcji dla ukraińskich i polskich dzieci

Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin

  serdecznie zaprasza na bezpłatne atrakcje dla dzieci

oraz

uroczyste otwarcie „TUTU”

Termin: 8 października 2022r., sobota, w godz. 12:00 – 17:00

Miejsce: Centrum Rozwoju Psychofizycznego TUTU
ul. Rejtana 65, 5-piętro, w CH Plaza Rzeszów
____________________________
Wstęp na wszystkie zajęcia jest bezpłatny!

Już w najbliższą sobotę ukraińskie i polskie dzieci będą mogły spędzić wyjątkowy dzień! Koncert mobilnej filharmonii, animacje, konkursy z nagrodami, słodkie upominki i m.in. arteterapia czyli to, co dzieci lubią najbardziej!

– Wszystko to z okazji uroczystego otwarcia Centrum Rozwoju Psychofizycznego TUTU – miejsca, które zapewnia wsparcie dzieciom.

  • TUTU powstało z myślą o dzieciach. Dlatego dedykujemy ten dzień właśnie im! Przygotowaliśmy takie atrakcje, jakie zazwyczaj wywołują u dzieci największy zachwyt i zainteresowanie – zachęca Monika Marković, prezes Podkarpackiego Stowarzyszenia dla Aktywnych Rodzin.

Blok atrakcji rozpocznie się o godzinie 12:00. Na początku organizatorzy zapraszają do strefy TUTU, która będzie znajdować się w specjalnym namiocie przed budynkiem CH  Plaza Rzeszów. Tam na dzieci czekać będzie specjalna strefa przypinek. Główne atrakcje odbędą się w Centrum Rozwoju Psychofizycznego TUTU, które znajduje się na 5 piętrze w Pazie i przewidziane są do godziny 17:00.

  • Świętowanie uroczystego otwarcia TUTU rozpoczniemy od koncertu Mobilnej Filharmonii. W programie są także liczne animacje, zajęcia kreatywne, które poprowadzą specjalistki TUTU i m.in. autorobot Optimus Prime. Nie zabraknie też słodkich upominków oraz licznych konkursów z nagrodami – wylicza Pani Monika.

____________________________
TUTU to wyjątkowy projekt autorstwa Podkarpackiego Stowarzyszenia dla Aktywnych Rodzin, który ma przede wszystkim zapewnić pomoc i spokój dzieciom z Ukrainy. Na powierzchni 300 m kw. dzieci od poniedziałku do piątku mogą spędzać ze sobą czas, a także brać udział w rozwojowych i terapeutycznych zajęciach. Nad bezpieczeństwem podopiecznych czuwa doświadczony zespół dwujęzycznych specjalistów, który gdy jest taka potrzeba, zapewnia dzieciom profesjonalne wsparcie psychologiczne.