VIII Podkarpackie Forum Audytu w Instytucie Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Rzeszowskiego

Compliance w przedsiębiorstwie – dlaczego należy je wdrożyć? Kim jest compliance officer i jakie jest jego zadanie w firmie? Czy compliance to tylko moda, czy też obowiązek?

Uniwersytet Rzeszowski w imieniu Organizatorów i Partnerów zaprasza serdecznie do uczestnictwa w VIII Podkarpackim Forum Audytu, które odbędzie się w dniu 24 marca 2023 roku w budynku Instytutu Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Rzeszowskiego w formie stacjonarnej.

Tematem przewodnim forum jest: Rola compliance w biznesie i sektorze publicznym. Dyskusja będzie prowadzona w trzech blokach tematycznych:

  • Zadania compliance w organizacji,
  • Compliance w obszarze bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych,
  • Compliance w praktyce.

Współorganizatorami VIII Podkarpackiego Forum Audytu są Uniwersytet Rzeszowski – Instytut Ekonomii i Finansów oraz Dział Kształcenia Podyplomowego, Stowarzyszenie Certyfikowanych Audytorów i Specjalistów ds. Kontroli Wewnętrznej (CAKW) oraz Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej Sp. z o.o. (PIKW). Patronat honorowy nad konferencją objęli: JM prof. dr hab. Sylwester Czopek Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego, Wojewoda Podkarpacki oraz Dyrektor Urzędu Statystycznego w Rzeszowie. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Kozioł i Hady-Głowiak Radcowie Prawni Spółka Partnerska, natomiast partnerami są LOCOS Piotr Błaszczeć, e-nform, IT Bezpieczeństwo oraz KontrolerInfo.

Forum kierujemy do osób, które wdrażają, planują wdrożyć lub odpowiadają za działanie funkcji compliance w organizacji, ale również dla tych wszystkich, którzy chcą usprawnić działalność swojej jednostki. Prelegenci to praktycy, którzy na co dzień zajmują się wdrażaniem systemów compliance w biznesie i administracji publicznej. Celem Forum jest przedstawienie tematyki compliance z różnych perspektyw.

Ponadto, organizacja ww. wydarzenia ma na celu promocję studiów podyplomowych organizowanych przez Uniwersytet Rzeszowski, współorganizowanych z Polskim Instytutem Kontroli Wewnętrznej Sp. z o.o.: kierunki Audyt wewnętrzny oraz Compliance w organizacji.

Forum Audytu jest miejscem spotkań i wymiany wiedzy oraz doświadczeń audytorów wewnętrznych, kontrolerów wewnętrznych i specjalizacji powiązanych, w tym osób zajmujących się audytem bezpieczeństwa informacji, zarządzania ryzykiem jak również przedstawicieli nauki, kadry zarządzającej, instytucji finansowych, administracji publicznej, organizacji rządowych i samorządowych, jak i organizacji pozarządowych międzynarodowych.

Udział w Wydarzeniu jest bezpłatny, jednakże z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Bliższe informacje i formularz zapisów znajdują się na stronie:

podyplomowe.ur.edu.pl.