Wakacyjne konkursy dla seniorów w ramach nadchodzących Senioraliów Rzeszowskich

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Senioraliów Rzeszowskich organizowanych w tym roku w dniach 9 – 16 września, podczas których na seniorów tradycyjnie czekać będzie mnóstwo bezpłatnych atrakcji. Szczegółowy program wydarzenia zostanie ujawniony już wkrótce, ale chcąc umilić seniorom czas oczekiwania na ich wielkie święto, Rzeszowski Dom Kultury i Rzeszowska Rada Seniorów zachęcają do udziału w dwóch konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

W swojej pierwszej propozycji konkursowej pod tytułem „Modny Senior” organizatorzy chcieliby docenić nietuzinkowy gust modowy i nagrodzić najciekawsze stylizacje seniorów. Zgłoszenia przyjmowane są w formie przesłanych lub dostarczonych osobiście zdjęć, a główną nagrodą w konkursie są dwa pobyty dwuosobowe w hotelu Leśny Pałac w Kamionce.

Drugi ogłoszony przez organizatorów konkurs ma na celu zachęcić pasjonatów ogrodnictwa i florystyki do pokazania swoich ukwieconych balkonów/tarasów oraz przedogródków. Spośród nadesłanych lub dostarczonych osobiście zdjęć zostaną wybrane i nagrodzone najpiękniejsze aranżacje. Na zwycięzców w obu kategoriach czekają nagrody w postaci bonów podarunkowych ufundowanych przez Leroy Merlin.

Zgłoszenia na oba konkursy trwają do 18 sierpnia 2023 roku i przyjmowane są w formie zdjęć przesłanych na adres e-mail: konkursy@rdk.rzeszow.pl (w tytule maila należy wpisać nazwę konkursu) lub dostarczonych osobiście w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury przy ul. Staromiejskiej 43a (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00). Szczegóły dotyczące konkursów dostępne są na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl oraz pod numerami telefonu 17 748 39 55 lub 17 748 39 56.

Zdjęcie przedstawiające grupę znajomych