Zaproszenie na wykład Dr. Sama Potolicchio – czerwiec 2023

Szanowni Państwo,

American Councils for Internaonal Educaon wraz z Prezydentem Miasta Rzeszowa Konradem Fijołkiem serdecznie zaprasza na wykład Dr. Sama Potolicchio pt. “Forecasng & Predicon –  necessary skills for the 21st century leadership”. 

 Wykład odbędzie się 17 czerwca br. o godzinie 14.30 w budynku Urban Lab Rzeszów przy ulicy 3 Maja 13 w Rzeszowie. Wykład poprzedzi spacer po centrum miasta z przewodnikiem.

Dr. Sam Potolicchio (Uniwersytet Georgetown) jest światowej sławy profesorem specjalizującym się  w   przywództwie, komunikacji politycznej i zarządzaniu w administracji publicznej. Dr. Sam Potolicchio został uznany przez The Princeton Review za jednego z „najlepszych nauczycieli akademickich w Ameryce”, przez Newsweek Japan za „najlepszego wykładowcę Ameryki, a Association of Collages and Universities nazwało go „liderem przyszłości w amerykańskim szkolnictwie wyższym”. Dr. Potolicchio jest założycielem  i dyrektorem wykonawczym Center for Global Leadership w American Councils for Internaonal Educaon oraz prezesem Preparing Global Leaders Forum – międzynarodowego programu szkolenia przywódców. Dr. Potolicchio prowadził wykłady w ponad 85 krajach, w tym na uczelniach wyższych m.in: Oxford, London

School of Economics and Polical Science, Cambridge, Yale, University of Bologna, Mannheim Business School. 

Wykład zostanie przeprowadzony w języku angielskim. Szczegółowy program będzie wysłany po zamknięciu rejestracji. Po wykładzie zapraszamy uczestników na spotkanie networkingowe.  

Prosimy o rejestrację na wydarzenie do 26 maja pod linkiem: htps://forms.office.com/r/MR8DjFJZeB.

Dostępne są jeszcze wolne miejsca, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.  

Zapraszamy do rejestracji!