Studniówka Rockowej Nocy w Rzeszowie z występem KSU

19 maja o 19.00 Studniówka Rockowej Nocy w Rzeszowie z występem KSU z niespodziankami. Poznamy gwiazdy festiwalu!

Rockowa Noc 2022 odbędzie się 27 i 28 sierpnia w nowej odsłonie. Zmieni się lokalizacja koncertów, a line-up będzie mocno rozbudowany – znajdą się w nim najlepsze gwiazdy rockowej sceny muzycznej, także o zasięgu międzynarodowym. Karty będą odsłonięte już 19 maja podczas rockowej konferencji w Rzeszowskich Piwnicach, podczas której kapela KSU da bezpłatne muzyczne show z niespodzianką!

Rockowa Noc – festiwal, który w Rzeszowie odbędzie się już po raz 17. wchodzi na WYŻSZY POZIOM MOCY! Już 27 – 28 sierpnia na festiwalowej scenie stanie mnóstwo gwiazd, także artystów o zasięgu międzynarodowym! Obok nich zagrają młode zespoły, które zaczynają swoją karierę muzyczną, a na Rockowej Nocy zawalczą o statuetkę T. Nalepy i nagrodę pieniężną. Szczegóły: http://rockowanoc.pl/o-festiwalu/.

Rockowa Noc zmienia też lokalizację na tajemnicze, wyjątkowe ROCK CITY. Gdzie będzie zbudowane? Jak będzie można zostać obywatelem rockowego miasteczka? Estrada Rzeszowska odsłoni karty 19 maja o godz. 19 na wydarzeniu pn. Studniówka Rockowej Nocy, które odbędzie się dokładnie na 100 dni przed festiwalem.

Niecodzienna konferencja będzie miała mocne uderzenie muzyczne. Czekają rockowe niespodzianki i koncert punkowej legendy. Zagra KSU!

Na Studniówkę Rockowej Nocy obowiązują bezpłatne wejściówki, które można pobrać na stronie: https://estrada.rzeszow.pl/bilety/. Osoby, które nie zdążą pobrać wejściówki, wejdą do Rzeszowskich Piwnic, jeśli pozwoli na to limit miejsc.

Organizatorami Rockowej Nocy są Miasto Rzeszów i Estrada Rzeszowska.