Uwaga! K O N K U R S

Czas na kolejny ❗️❗️❗️❗️ K O N K U R S ❗️❗️❗️

Żeby Was trochę rozruszać zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym jest do wygrania 3 bilety wstępu na niedzielny niezwykły koncert charytatywny z cyklu NIEPOKONANI Rzeszów 2022.🎤🎧🎸🎹🎸

Aby wziąć udział trzeba spełnić wszystkie punkty konkursu:

1. Polub stronę https://www.facebook.com/EchoRZESZOWA , Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś/eś

2. Zaproś do wydarzenia jak największą liczbę osób

3. w komentarzu napisz nam w ciekawy sposób dlaczego, to Ty powinnaś / powinieneś wygrać bilet na niezwykły koncert charytatywny z cyklu #NIEPOKONANIRzeszów2022 i uzyskaj jak najwięcej Lubię to!

4. Udostępnij wydarzenie https://www.facebook.com/events/1158793051510691 i konkurs na swojej tablicy (BARDZO WAŻNE ABY BYŁ PUBLICZNY )

5. Udostępnij w swojej relacji wydarzenie https://www.facebook.com/events/1158793051510691

6. Daj kciuka lub serduszko pod konkursem i wydarzeniem

Konkurs trwa do soboty 19.11 do godz 12.00

* Nasze jury z spośród osób biorących udział w zabawie wybierze najbardziej kreatywne 3 odpowiedzi – ze zwycięzcami skontaktujemy się w wiadomości prywatnej.

” Już po raz trzeci Fundacja Promocji Sportu, Zdrowia i Sztuki –💪 „PIERSI” 🎤🎧🎸🎹🎸ma przyjemność zaprosić na niezwykły koncert charytatywny z cyklu NIEPOKONANI.

Dwa wcześniejsze koncerty odbyły się w Opolu 2017 i 2018 roku. Tym razem koncert odbędzie się 20 listopada w hali widowiskowo-sportowej PODPROMIE w pięknym Rzeszowie i nosi nazwę …

NIEPOKONANI – RZESZÓW 2022

Przyjaciele zaproszeni przez zespół PIERSI – założyciela fundacji – również i tym razem nie zawiedli. Na scenie zaprezentują się gwiazdy polskiej i ukraińskiej sceny muzycznej.

Obok zespołu PIERSI wystąpią Przyjaciele:

✅️GOLEC uORKIESTRA

✅️CZADOMAN

✅️SŁAWOMIR

✅️FUTURE FOLK

✅️ŁZY

✅️DOC

✅️ZUZIA KAPRAL

✅️MAY

✅️EMILIA SZYBIAK

oraz

✅️LUIKU i JORYJ KŁOC z Ukrainy.

Wspaniała zabawa gwarantowana !!!

Zebrane środki zostaną przeznaczone na wsparcie dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami, które chcą rozwijać swoje pasje sportowe i artystyczne. Dofinansujemy ich udział w obozach rehabilitacyjno – sportowych i warsztatach artystycznych, zakupimy sprzęt muzyczny i sportowy, opłacimy trenerów i nauczycieli, przyznamy stypendia.

30 % dochodu z koncertu przekażemy na budowę Odziału Protezowego, Centrum Rechabilitacji we Lwowie.

Koncert odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz Mera Lwowa.

Honorowym Ambasadorem koncertu jest wybitny rzeszowski sportowiec Rafał Wilk

Grono darczyńców i partnerów koncertu jest liczne i cały czas się powiększa.

Cieszymy się, że razem możemy zrobić coś wielkiego, możemy pomóc w realizacji marzeń tym, którzy najbardziej tego potrzebują.