Zorganizuj z Rzeszowskim Domem Kultury tegoroczną edycję „Reggae nad Wisłokiem – Gramy dla klimatu”

Rzeszowski Dom Kultury szuka energicznych i zaangażowanych osób, które dołączą jako wolontariusze do zespołu organizatorów tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu “Reggae nad Wisłokiem – Gramy dla klimatu”. Jest to doskonała okazja do współpracy przy realizacji jednego z największych wydarzeń w Rzeszowie na tle najlepszych dźwięków reggae.

Wszystkie osoby, które zgłoszą chęć udziału w wydarzeniu jako wolontariusze poznają tajniki organizacji festiwalu „od kuchni”, biorąc udział zarówno w przygotowaniach, jak i realizacji wielkiego muzycznego święta, jakim każdego roku jest „Reggae nad Wisłokiem – Gramy dla klimatu”. Wolontariusze będą mogli włączyć się w aż cztery, różne pola działania:

  • produkcja: organizacja logistyki, pomoc w organizacji festiwalu, jak również w planowaniu
    i realizacji programu
  • obsługa: pomoc przy stanowiskach informacyjnych
  • media społecznościowe:  tworzenie materiałów promocyjnych, prowadzenie relacji
    z wydarzenia, tworzenie treści na różne platformy społecznościowe
  • miasteczko dla dzieci: prowadzenie różnorodnej aktywności, gier i warsztatów dla najmłodszych

Główne korzyści, jakie wolontariusze otrzymają dzięki swojemu zaangażowaniu
w przygotowanie tegorocznego festiwalu to doświadczenie w realizacji dużego wydarzenia kulturalnego oraz możliwość poszerzenia swoich umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych. Dodatkowo każdy z wolontariuszy otrzyma festiwalową koszulkę oraz pisemne referencje.

Wszyscy entuzjaści muzyki reggae oraz działań proekologicznych, którzy chcą być częścią festiwalowego zespołu „Reggae nad Wisłokiem – Gramy dla klimatu” mogą zgłosić swój udział do dnia 29 marca 2024 roku poprzez formularz Google dostępny na stronie www.rdk.rzeszow.pl